"Jakobi Mäe Kultuurikoja 10.tegutsemise hooaeg on läbi saamas.
Täname kõiki huviringides osalenud lapsi, lapsevanemaid usalduse eest ning ringijuhendajaid ja koostööpartnereid!

Te kõik olete väärt meie tänukirja!
Olete oodatud uuel õppeaastal taas liituma uute ja vanade ringidega: Elav Ajalugu (al.5kl); Robootika algajatele ja edasijõudnutele; Fotograafia (al 5kl); Kunstiring (al 4kl); Taaskasutusring (al 4kl); Näputöö (al 3kl); Puutöö (al 2kl); Vaikuse Muusika Stuudio; Ettevõtlus (al 6kl); Malering; Keskkonnaring (al 5kl); Loovkirjutamine ja kindlasti lisandub midagi veel.
Hetkel otsime pärimusmängu ja ringi või rahvatantsuringi juhendajat.
Samuti kedagi kes matemaatilist mõtteklubi on valmis juhendama.
Külastage ka meie FB lehte: Jakobi Mäe Kultuurikoda "

Kunstiring toimub kultuurikoja (Jakobi 41) II korrusel KUMU klassis. Juhendaja Diana Lõhmus ootab huvilisi K - 14.30-16.00

Malering põhikooliõpilastele. Toimub kultuurikoja (Jakobi 41) II korrusel käsitööklassis. Õpetaja Mart Ilves T - 15.15-16.45

Robootikaring algklassidele. Joosepi majas (Oru tn 3) III korruse arvutiklassis.
Juhendaja õp Marge Paluoja. Ringi külastamiseks paluks õpetajale ette teatada - marge.paluoja@katoliku.edu.ee
E ja K 13.25-15.00

Näputöö ja meisterdamisring algklassidele. Ring toimub Joosepi majas (Oru tn 3), II korruse 2. b klassiruumis. Juhendaja õp Ly Linamaa.
E - 14.15-15.45

Saksa keele ring algklassidele toimub Joosepi majas (Oru tn 3). Juhendaja Heidi Rajamäe-Volmer.
K - 14.15-14.45

Vaikuse Muusika Stuudios õpetatakse vanamuusikat ja erinevaid pille. Kultuurikoja III korrusel. Õpetaja Tõnu Sepp ootab aegadel:

E - 15.30-18.00
T - 13.30-14.15
R - 13.30-14.45 ja 15.00-16.30

Teisipäeval, 18. aprillil kell 19.30 Tartu Katoliku Kirikus muusikaõhtu "Ülestõusmise rõõm". Eesti, Poola, Vene, Prantsuse, Kreeka ja Taani muusikat esitavad Vaikuse Muusika Stuudio õpilased. Kontsert on tasuta!

Esmaspäeval, 20. märtsil, kell 19 Sisevete saatkonnas toimus Vaikuse Muusika Stuudio uue CD esitlus! Palju õnne selle toreda saavtutuse puhul!

Kui teil on soov mõne huviringiga liituda poole aasta pealt. Palun võtke julgelt ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või telefonil 5066135.

Laupäeval, 10.detsembril, toimus Tartu Katoliku Hariduskeskuse advendilaat. Suur-suur tänu kõigile, kes laadal kaasa tegid müüja, ostja või korraldajana!!! Oleme väga tänulikud kui leiaksite hetke, et anda tagasisidet täites ankeedi siin (hiljemalt 10. jaanuariks ). Ootame tagasiside kõigilt, ka neilt, kes seekord laadale ei jõudnud, kuid kel on ehk mõtteid, mis aitaksid kaasa laada paremale korraldamisele.

Laat ei oleks saanud toimuda ilma tublide lastevanemateta 3. klassidest. Suur aitäh teile!!! Samuti tänud 1. klassi lapsevanematele - Karoliina Vilimaa-Pennaru ja Marek Mengel, kes vabatahtlikena laada majakeste ehitusmeeskonnas kaasa tegid! Kuuskede eest tänud lapsevanem Vahur Saarnitsale! Oleme südamest tänulikud ka lahketele sponsoritele:

• Lõunakeskuse Seikluspark
  • Rait Wood
  • Kunstipood Snitty
  • Koogipood Mandel

Nagu ikka on laada tulust pool annetatud heategevuseks. Seekord läks annetus Ukraina laste ja noorte heaks ning Katoliku Hariduskeskuse vähemate võimalustega noorte toetuseks. On lausa uskumatu kui suure summa me koos kokku saime - 2390 eurot ja 93 senti!!! See raha on kogunes sendi ja euro haaval nii ostetud toodete, kohviku kui õpitubade kaudu. Olgu siinkohal ära märgitud kolm kõige suuremat annetuste valdkonda:
Klasside annetused 812,44 eurot
Õnneloos 746,6 eurot
Kohvik 465,25 eurot

Lahke sponsorina pani laadale oma käe alla Lõunakeskuse Seikluspark, kes toetas kõige parema müügi ja annetuse teinud klassi. Külastuse seiklusparki võitis seekord 6.B klass, kes annetas 106 eurot ja 52 senti! Palju õnne võitjatele!

Suur-suur tänu kõigile annetajatele, ostjatele, küpsetajatele, õnneloosi pakkide tegijatele, õpitubade läbiviijatele ning kõigile kes ühel või teisel moel kaasa aitasite! Teie kõigi panus oli väga oluline!!!

Kaunist jõulurahu soovides!

Huviringide kohta põhjalikumat infot leiab menüüs rubriikidest A-K ja L-V, kust leiab huviringid, mis algavad tähtedega A-K ja huviringid, mis algavad tähtedega L-V.

Huvi korral võta julgelt ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või tel 5066135!

Huviringi õppemakus tasumine

Huviringi õppemaksu tasumiseks on oluline, et olete eelnevalt täitnud huviringi registreerumise ankeedi. Õppemaksu tasutakse kaks korda aastas – oktoobris ja veebruaris (kui pole kokku lepitud teisiti) arve alusel, mis saadetakse meilile. Kui laps õppeaasta kestel ringis käimisest loobub, tuleb sellest võimalikult kiiresti teada anda, et vabanenud kohta saaks pakkuda uuele õpilasele. Kui Teil on täpsustavaid küsimusi võtke palun ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või tel 5066135.

tartu-heade-motete-linn-v.jpgkulka.jpgJankuJussi_NutiLabori_logo.pnggoethe-inst.jpg