Head uut õppeaastat kallid huvikooli õpilased!

Registreerumine huviringidesse on alanud! Registreeruda saab täites ankeedi.  Huviringid alustavad uut hooaega septembri teisest täisnädalast või vastavalt ankeedis kirjas olevale kuupäevale. Palume tutvuda ankeedil märgitud ringide algusaegadega.

OOTAME KÕIKI KULTUURIKOJA ÕPETAJAID, LAPSEVANEMAID JA SÕPRU OSALEMA SÜMPOOSIONIL 16.SEPTEMBRIL KELL 14.00! Täpsem info allpool.

REGISTREERU SÜMPOOSIONILE SIIN.

Huviringide kohta põhjalikumat infot leiab menüüs rubriikidest A-K ja L-V, kust leiab huviringid, mis algavad tähtedega A-K ja huviringid, mis algavad tähtedega L-V.

Huvi korral võta julgelt ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või tel 5066135!

tartu-heade-motete-linn-v.jpgkulka.jpgJankuJussi_NutiLabori_logo.pnggoethe-inst.jpg