Uudised

Uudised

AKTUS kõigile Vaikuse Muusika Stuudio õpilastele toimub 1. septembril kell 15.00 Kultuurikoja saalis!

REGISTREERU SÜMPOOSIONILE SIIN.

Algab uute õpilaste vastuvõtt Vaikuse Muusika Stuudiosse!  Kultuurikoja III korrusel (Jakobi 41, sissepääs hoovi poolt) 30. ja 31. augustil kell 18 lapsed ja kell 19 täiskasvanud. Teid ootab õpetaja Tõnu Sepp.

Registreerumine huviringidesse ja täpsem tunniplaan 29. augustil! Huviringid alustavad uut hooaega septembri teisest täisnädalast.

Huviringide kohta põhjalikumat infot leiab menüüs rubriikidest A-K ja L-V, kust leiab huviringid, mis algavad tähtedega A-K ja huviringid, mis algavad tähtedega L-V.

Huvi korral võta julgelt ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või tel 5066135!

tartu-heade-motete-linn-v.jpgkulka.jpgJankuJussi_NutiLabori_logo.pnggoethe-inst.jpg