Koolivaheajal kultuurikoja huviringe ei toimu. Kohtumiseni peale vaheaega!

Algas huviringis osalemise kinnitamine!

Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakond annab huvitegevuses osalejatele ja lapsevanematele teada, et 1. oktoobrist 1. novembrini (k.a.) tuleks kinnitada lapse huvitegevuses osalemist  linna  kodulehel www.tartu.ee/kotoetused/kinnitus  ID-kaardiga, mobiil-ID-ga, pangatunnustega (kui Teil see võimalus puudub, palun võtke ühendust).

Lisaks kinnitamisele tuleb osalejal märkida ka valdkonnasisene eelisala! Jakobi Mäe Kultuurikoda puudutavateks valdkondadeks on:

Registreerumine huviringidesse! Jätkuvalt on võimalik registreeruda ringi täites ankeedi.

Huviringide kohta põhjalikumat infot leiab menüüs rubriikidest A-K ja L-V, kust leiab huviringid, mis algavad tähtedega A-K ja huviringid, mis algavad tähtedega L-V.

Huvi korral võta julgelt ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või tel 5066135!

Huviringi õppemakus tasumine

Huviringi õppemaksu tasumiseks on oluline, et olete eelnevalt täitnud huviringi registreerumise ankeedi. Õppemaksu tasutakse kaks korda aastas – oktoobris ja veebruaris (kui pole kokku lepitud teisiti) arve alusel, mis saadetakse meilile. Kui laps õppeaasta kestel ringis käimisest loobub, tuleb sellest võimalikult kiiresti teada anda, et vabanenud kohta saaks pakkuda uuele õpilasele. Kui Teil on täpsustavaid küsimusi võtke palun ühendust kultuurikoda@katoliku.edu.ee või tel 5066135.

tartu-heade-motete-linn-v.jpgkulka.jpgJankuJussi_NutiLabori_logo.pnggoethe-inst.jpg