Esileht > A-K > ajalooline tekstiil

ajalooline tekstiil

Juhendaja Kristel Põldma; täiskasvanutele NB! Ring toimub kokkuleppel ja grupi täituvusel!

Osalustasu: 40 eurot/3 kuud

Minimaalne osavõtjate arv 7

Seome oma ringi töös tekstiili tehnikaid erinevate ajastutega:
*koome kõlavöid ja katsetame kirivöö tehnikat. Kellel kannatlikkust rohkem, saab ette võtta pikema vöö kudumise.
*soovijad saavad õmmelda 13. sajandi lihtsalõikelise kleidi.
*katsetame erinevaid materjale kangastelgedel. Õpime materjali valima ja ette valmistama. Kogenumad saavad valmistada omale võimalusel isikliku vaiba.
*avastame ja inspireerume erinevatest ajaloolistest tehnikatest (punumine, ketrus)
* oleme avatud uutele ideedele ning koostöö pakkumistele ...

Kõik huvilised võtke julgelt ühendust!

Ringi oodatakse noori (alates põhikoolist) ja täiskasvanuid.

Juhendaja Kristel Põldma on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumi rahvusliku käsitöö erialal, juhendanud kursusi nii Tallinna kui Tartu Rahvaülikoolis alates 2005.a.  Tartu Katoliku Hariduskeskuse tehnoloogia õpetaja ja Tartu Ülikooli kutsepedagoogika eriala üliõpilane.