Esileht > A-K > hispaania keel

Logi sisse
CMSimple

hispaania keel

Juhendaja isa Miguel Angel Arata Rosenthal; täiskasvanutele ja õpilastele alates 7. klassist
 
Osalustasu: 40 eurot/sügissemester (okt-dets) ja 50 eurot/kevadsemester (jaan-mai)
 
Ring toimub KOLMAPÄEVITI, KELL 18.00-19.30

 

 
Juhendaja isa Miguel Angel Arata Rosenthal on Tartu Pühima Neitsi Maarja Pärispatuta Saamise Koguduse preester. Pärit Tšiilist, Eestis elanud üle 15 aasta.
 
"Hispaania keele tundide võlu seisneb just selles, et saame aimu hispaania rikkalikust kultuuripärandist kogu tema mitmekesisuses – sõnade päritolust ja tähendusest ning seostest eluolulise kontekstiga. Ja õnneks kuuleme seda inimeselt, kes on kõike ise kogenud, elanud ja teab, mida räägib.
Tunnid on ülesehituselt mitmekesised – lisaks grammatikale ja kultuuriloole ka köögis empanada’sid valmistades, hispaania keeles lauldes, vaadates temaatilisi videosid või harjutades lihtsamaid praktilisi dialooge.Oleme sisenenud kultuuriruumi, mis on meist nii erinev ja samas sarnane.
Kindlasti on tunnid väga inspireerivad. Ajakirjanikuna olen leidnud neist ainest kümnekonnale loole, soovitanud teemasid ka teistele ajakirjanikele. Astume kord nädalas üle klassiläve, öeldes: „Buenas tardes”, ja mitte ainult selleks, et veel üks võõrkeel selgeks saada. Miks me siin siis käime? Küllap ka selleks, et siinsed kaks tundi on vaimne puhkus, osasaamine meie õpetaja energiast ja elurõõmust, või et keeleõpe on tõepoolest ka hea ajugümnastika."  Tiina Siimets (2012)