Esileht > Huviringid

Logi sisse
CMSimple

Huviringid

Jakobi Mäe Kultuurikojas töötavad järgmised huviringid: Vaikuse Muusika stuudio (vanamuusika õpe lastele ja vanamuusika õpe täiskasvanutele) , ajalooline tekstiil (aeg grupi täitumisel ja kokkuleppel juhendajaga), elav ajalugu, gregooriuse laul (aeg grupi täitumisel ja kokkuleppel juhendajaga), hispaania keel, inglise keel, koorilaul, kunst, male, näitering, näputöö, puutöö, robootika, saksa keel, saviring. Siinsest rubriigist paremal on huviringid, mis algavad tähtedega A-K ja huviringid, mis algavad tähtedega L-V

RING ja juhendaja

KELLELE

       TOIMUMISE  AEG

 TOIMUMISE      KOHT

OSAVÕTUTASU

kuus

LOODUSERING

Martin Tikk

1.-3. klassidele

ESMASPÄEVITI 

13.30-15.00

 

Joosepi maja (Oru 3, II korrusel 1.A kl ruumis)

12

NÄPUTÖÖ JA MEISTERDAMINE

Ly Linamaa

 

1.-4. klassile

ESMASPÄEVITI 

13.30-15.00

 

Joosepi maja (Oru 3)

(Joosepi majas, II korrus, klass 2.B)

15

MÄNGUDE RING

1-4. klassid

ESMASPÄEV-NELJAPÄEV

13.30-15.30

Joosepi maja (Oru 3)

 

15

NÄITERING

 

Alates 2. klassist

KOLMAPÄEVITI  

15.15-16.45

 

Kultuurikoja saal

12

PUUTÖÖ

Anu Mai Lillo

1.-4. klassile

TEISIPÄEVITI 

15.30-17.00

 

 

 

Puutööklass (kult.koja kelder)

15

 

ROBOOTIKA

ALGAJATELE

Marge Paluoja

 

 

 

 

1.-4. klassidele

Algajate rühm

ESMASPÄEVITI ja NELJAPÄEVITI

Arvutiklass

Oru tn 3 (Joosepi maja), III korrus

9

ROBOOTIKA

VAREM KÄINUTELE

Marge Paluoja

 

1.-4. klassidele

ESMASPÄEVITI ja NELJAPÄEVITI

14.30-15.15

Arvutiklass

Oru tn 3 (Joosepi maja), III korrus

9

SAKSA KEEL

Heidi Rajamäe-Volmer

1.-4. klassile

TEISIPÄEVITI

13.35-14.20

ALATES OKTOOBRIST

Oru tn 3, III korruse väikeklass

 

Tasuta!

SAVIRING

Kadri Paberit

 

1.-4. klassid

 

 NELJAPÄEVITI

15.30-17.00

Jakobi 41, keldrikorruse klass

15

KUNSTI- JA LOOVUSRING

Diana Lõhmus

Alates 4. klassist

REEDETI

13.30-15.00

Jakobi 41, I korruse klass!

 

 

15

VAIKUSE MUUSIKA STUUDIO

Tõnu Sepp

 

Alates 1. klasist

Vastavalt stuudio tunniplaanile ja kokkuleppele juhendajaga

Kultuurikoda III korrus

25

ROBOOTIKA

Lego mindstorms EV3

 

JANEK PELLO

Alates 5. klassist

 

TEISIPÄEVITI

15.15-16.45

Arvutiklass

Oru tn 3 (Joosepi maja), III korrus

 

10

MALE

Mart Ilves

Alates 5. klassist

TEISIPÄEVITI

15.15-16.45

 

Jakobi 41, käsitööklass

 

 

12

FOTORING

5.-9. klassidele

ESMASPÄEVITI

15.15-16.15

ALATES OKTOOBRIST!

Jakobi 41, käsitööklass

 

12