Eesti Noorte Minivõrkpalli festival u-12 vanuseklassi tüdrukutele.

28.02.2016 toimus Tartu Katoliku Hariduskeskuse uues spordisaalis  u-12 vanuseklassi II turniir tüdrukutele.  Kohale oli tulnud 6 võistkonda: Tartu Kalevi I ja II, Tartu/Salva, Valga, Põlva ja Tartu Katoliku Spordiklubi.

Mängud olid pingelised ja pika võistluspäeva järel jagunesid kohad järgmiselt:

I koht Valga Spordikool

II koht Tartu Kalev I

III koht Tartu/Salva

IV koht Tartu Katoliku Spordiklubi

V koht Tartu Kalev II

VI koht Põlva

Tartu Katoliku Spordiklubi tüdrukud näitasid üles head võistlusvaimu võites alagrupis Põlva naiskonda, kuid kaotades Valgale.  Kahjuks jäime napilt kolmandast kohast ilma, kaotades Tartu/Salva naiskonnale 2:1.  Jätkame treeningutega samas vaimus ja järgmine võistlus toimub juba mai alguses.

Võistkonnas mängisid: Annika Tiirats, Roosi Ahas, Janella Jugaste, Helena Rääsk, Arelle Peenema ja Miia Saarepuu.

Täname ka tänaseid suuri abilisi- kohtunik Laura Reitel ja lauakohtunik Mihkel Külm.

KATOLIKU SPORDIKLUBI oootab lapsi spordiringi ning treeningutele:

Spordiringid: poisid - E, K, R kell 14.20-15.20; tüdrukud - T,N,R kell 14.20-15.20

Treeningud: võrkpall E,K,N alates kell 15.30. (see kellaaeg esimest korda tulijatele. Siis juba treener jagab õpilase vastavalt vanusele ja tasemele);  orienteerumine E,T,K,N kell 15.30.

Spordiringides ja treeningutel ei pea käima kõik korrad kohal, võib käia ka näiteks 2x nädalas.

Kontakt: spordiklubi@katoliku.edu.ee;  Vallo Vaher 5250653, Krista Kotselainen 5111692