Nädalakiri 18. oktoober 2021

20.10 Jane Otti ja Monika Kaldalu

23.10 Marion Strandberg

Kiidame:

Kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid kooli ümbruses lehti riisuda.

Oluline:

• Haridus- ja Teadusministeerium viib läbi järelevalvet eraüldhariduskoolides kehtestatud õppemaksu üle. Lapsevanematel on võimalik tutvuda õppemaksuga seotud infomaterjaliga eraüldhariduskoolide lapsevanematele Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehel https://www.hm.ee/et/uudised/infomaterjal-erauldhariduskoolide-lapsevanematele.
    HTM annab teada, et käesoleva õppemaksu järelevalvega seotud praktiliste küsimuste ja infoga on lapsevanemal võimalik pöörduda HTMi õiguspoliitika osakonna järelevalve valdkonna peaeksperdi Mare Tamme poole e-posti aadressil mare.tamm@hm.ee ning sisuliste küsimustega, mis on seotud õppemaksu kehtestamise ja erakoolide rahastamisega, on võimalik pöörduda HTMi haridusvõrgu osakonna nõuniku Piret Sapi poole piret.sapp@hm.ee

Üritused:

18.10-22.10 toimub algkoolis värvide nädal.

19.10 külastab 2.b Linnaraamatukogus kohvritesse pakitud tegelusnäitust „Pikk-pikk teekond“.

20.10 läheb 1.b vaatama teatrietendust “”Viks ja Koba”.

20.10 lähevad 9. klassid Elektriteatrisse vaatama filmi “Hüvasti, NSVL”.

20.10 algab gümnaasiumis 2. periood.

Teated:

• Elektroonilise õpilaspileti taotlemine:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Kultuurikoda:

Registreerumine 2021/2022 ringidesse on AVATUD sel ankeedil:

TÄHELEPANU!

• Robootika 1 ja Robootika 2 gruppidesse on vabanenud paar vaba kohta! Kelle laps sooviks - palun täitke ankeet võimalikult ruttu!
  • Alates oktoobrist on huvilistel al. 8. klassist võimalik isa Migueliga õppida jälle hispaania keelt! Algajate tund on neljapäeviti 17.00-19.00, edasijõudnud kolmapäeviti 17.30-19.00. Registreerumine kultuurikoda@katoliku.edu.ee.
  • Meie õpetaja Elis Mets teeb täiesti uut ja põnevat graafilise kujundamise ringi, kuhu ta ootab huvilisi alates 5. klassist ja sinna on veel ruumi! Tund toimub Jakobi 41 arvutiklassis E 15.30-16.15.
  • Õde Milada ootab jälle kõiki tantsuhuvilisi 1.-4. klassi tüdrukuid oma tantsuringi, mis toimub neljapäeviti kell 14.35-15.20 matisaalis. See ring on tasuta ning sinna registreeruma ei pea.
  • Põnev uuendus on ka see, et kunsti- ja loovusringi hakkab tegema meie oma kooli vilistlane Liina Triin Kolk ning sinna ootab ta igas vanuses kunstihuvilisi!
  • Samuti ootame veel huvilisi populaarsesse õp Ly Linamaa näputöö- ja meisterdamisringi.
  • Taas on avatud ka tasuta varajase saksa keele ring, see on esmaspäeviti (al 13.09) kl 13.45-14.30, sinna on veel paar vaba kohta!

Nooremate keraamika ja malering on juba täis, saate lapsed igaks juhuks ankeedis nende ringide järjekorda registreerida, kui vaba koht peaks vabanema, anname e-mailiga teada.

Täpsem info ringide kohta ankeedis, ootame kõiki registreeruma!

kultuurikoda@katoliku.edu.ee
Juhataja Marion Strandberg.