Nädalakiri 30. jaanuar 2023

Nädala mõte on pühendatud Tartu rahulepingu aastapäevale (02.02):

“Kõigist raskustest hoolimata on Eesti õppinud selgeks ühe olulise tõe: kui tahad, et sind koheldakse riigina, tuleb ka käituda riigina.” /Lennart Meri/

Õnnitleme:

9.b klassi õpilast Liisa Maria Kolki, kes kandideeris konkursil "Schülerbesuch, Hamburg 2023, Musik und Architektur". Ta osutus üheks kolmest võitjaks ning tal õnnestub aprilli vaheajal külastada Hamburgi linna. Üritust korraldab Tartu Saksa Kultuuriinstituut.

Täname:

• Õpilasi Mattias Nõgolsit (12. kl), Viktoria Izvolskajat, Anna Ajupovat ja Karoliine Nõmmikut (11. kl) kooli tubli esindamise eest bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus.
  • Raul Anton Lõppu (11. kl) kooli tubli esindamise eest saksa keele olümpiaadi piirkonnavoorus.
  • Laura Raudtitsi, Mihkel Taburit ja Eke-Tõnis Meristet (12. kl) kooli tubli esindamise eest inglise keele piirkonnaolümpiaadil.

Üritused:

30.01-23.02 toimub 1. klasside avastusõpe teemal "Tahkised ja vedelikud".

30.01-10.02 toimub 3.a avastusõpe teemal “Muutused”.

31.01 osaleb 1.b TÜ Loodusmuuseumi programmis „Loomad ja nende jäljed“.

31.01 toimub emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. klassidele.

01.02 toimub 8.-9. klassi usundiõpetuse olümpiaadi eelvoor.

01.02 toimub matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. klassidele.

02.02 külastab 1.b Tartu Linnaraamatukogu teematundi “Raamatu teekond”.

02.02 Anna rühm suusatamas Limpa Suusakoolis

02.02 lähevad 6. klassid suusatama Kütiorgu.

02.02 gümnasistid Tartu rahu aastapäeva tähistamisel Jaan Poska gümnaasiumi platsil.

02.02 osaleb 12. klassi võistkond JPG-s Tartu rahu mälumängul

03.02 toimub algkoolis aaretejaht.

Teated:

• Elektroonilise õpilaspileti taotlemine:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Kultuurikoda

ON KÄES UUS AASTA - kaunist ja teguderohket kestvat 2023. aastat!

Ootame väga liitujaid KUNSTIRINGI (al. 3. klassist, N 15.30-17.00).

Kunstiringis puudutakse kokku väga erinevate kunstiliikidega ning lastel on seal kindlasti väga tore koos maalida, joonistada ja ennast kunstiliselt harida, tundi viib läbi meie oma kooli vilistlane, tore ja noor Liina Triin Kolk! Kunstiringi oleks väga väga vaja veel mõnda agarat osalejat, kuna hetkel on meid veidi liiga vähe.

Registreerimiseks kirjutage palun otse mulle kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Õde Milada juhendatud tantsuring 1.-4. klassi tüdrukutele (soovi korral võivad ka vanemad tüdrukud liituda) alustab 21. septembrist kolmapäeviti 14.30-15.15 Joosepi maja (Oru 3) soklikorrusel matisaalis. Tantsuring on tasuta ja ette registreerida ei ole vaja - võib lihtsalt kohale minna.

Hispaania keel isa Migueliga (varemõppinutele) toimub kolmapäeviti 17.30-19.00.

Oma huvist andke palun teada kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Kultuurikoja koduleht: https://katoliku.edu.ee/esileht/kultuurikoda/meie

Kultuurikoja Facebooki leht: https://www.facebook.com/jakobimaekultuurikoda

Kultuurikoja juhataja Marion Strandberg

E-mail: kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Telefon: 50 66 135

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on 22.12–9.01 suletud. Sekretäriga saab ühendust võtta meili või telefoni teel.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.