Nädalakiri 1. märts 2021

Nädala mõte on pühendatud tasahilju saabuvale kevadele:

Nii kargelt hingab

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

02.03 Laura Reiter

Õnnitleme:

Usundiõpetuse olümpiaadi finaliste Johanna Lauringsoni, Tähe Helk Rosenvaldi, Roosi Ahast, Helena Rääski ja Triinu Lota Leppa. Juhendajad Aleksandra Sooniste ja Olga Schihalejev.

Mareli Vaherit, kes võitis suusaorienteerumise noorte EMil Eesti võistkonnaga teatesõidus pronksmedali.

Kiidame:

Markus Juhkamit, kes esindas Eestit suusaorienteerumise noorte EMil.

Täname:

Kõiki õpetajaid, kes aitasid tutvusuuringuid läbi viia.

Toitlustusasutusi Ülikooli Kohvik, Entri, Cafe Shakespeare, Polpo, Aparaat, Trikster Tihane ja Kolm Tilli maitsva toidu ning hea teeninduse eest vabariigi aastapäeva lõunasöökidel.

Kristiina Soobikut, Johannes Jürist ja Joosep Grossi usundiõpetuse olümpiaadil osalemise eest.

Üritused:

02.03 Lasteaia Anna rühm Limpa Suusakoolis

Märtsis on 5.-10. klassid distantsõppel, tunnid toimuvad tunniplaani järgi veebis.

Teated:

• Palume kõikidel töötajatel ja õpilastel alates 5.klassist kanda majas viibides maski hoidmaks enda, kaasõpilaste, õpetajate ja kooli töötajate tervist.
  • Distantsõppe tunnid: kõik distantsõppele suunatud klasside tunnid toimuvad veebitundidena reaalajas. Info tundide kohta siin: https://katoliku.edu.ee/esileht/hariduskeskus/kaugope ja Stuudiumis.
  • Kooli kõige ajakohasem tunniplaan asub aadressil: www.tkh.edupage.org
  • Elektroonilise õpilaspileti taotlemine:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 10.00-15.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Kultuurikoda:
kultuurikoda@katoliku.edu.ee või numbril 5066135