Nädalakiri 18. oktoober 2021

Nädala mõte:

Head tervist kõigile!

https://www.teeviit.ee/kuidas-elada-tervislikult/


Õnnitleme sünnipäevalapsi:

20.10 Jane Otti ja Monika Kaldalu

23.10 Marion Strandberg


Kiidame:

Kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid kooli ümbruses lehti riisuda.


Oluline:

 • Haridus- ja Teadusministeerium viib läbi järelevalvet eraüldhariduskoolides kehtestatud õppemaksu üle. Lapsevanematel on võimalik tutvuda õppemaksuga seotud infomaterjaliga eraüldhariduskoolide lapsevanematele Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehel https://www.hm.ee/et/uudised/infomaterjal-erauldhariduskoolide-lapsevanematele.
  HTM annab teada, et käesoleva õppemaksu järelevalvega seotud praktiliste küsimuste ja infoga on lapsevanemal võimalik pöörduda HTMi õiguspoliitika osakonna järelevalve valdkonna peaeksperdi Mare Tamme poole e-posti aadressil mare.tamm@hm.ee ning sisuliste küsimustega, mis on seotud õppemaksu kehtestamise ja erakoolide rahastamisega, on võimalik pöörduda HTMi haridusvõrgu osakonna nõuniku Piret Sapi poole piret.sapp@hm.ee


Üritused:

18.10-22.10 toimub algkoolis värvide nädal.

19.10 külastab 2.b Linnaraamatukogus kohvritesse pakitud tegelusnäitust „Pikk-pikk teekond“.

20.10 läheb 1.b vaatama teatrietendust “”Viks ja Koba”.

20.10 lähevad 9. klassid Elektriteatrisse vaatama filmi “Hüvasti, NSVL”.

20.10 algab gümnaasiumis 2. periood.


Teated:

 • Elektroonilise õpilaspileti taotlemine:

 1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
 2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
 3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
 4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
  Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.


Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.


Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.


Kultuurikoda:

Registreerumine 2021/2022 ringidesse on AVATUD sel ankeedil:
https://forms.gle/nAHad3rBBpXWXnow9

TÄHELEPANU!

 • Robootika 1 ja Robootika 2 gruppidesse on vabanenud paar vaba kohta! Kelle laps sooviks - palun täitke ankeet võimalikult ruttu!
 • Alates oktoobrist on huvilistel al. 8. klassist võimalik isa Migueliga õppida jälle hispaania keelt! Algajate tund on neljapäeviti 17.00-19.00, edasijõudnud kolmapäeviti 17.30-19.00. Registreerumine kultuurikoda@katoliku.edu.ee.
 • Meie õpetaja Elis Mets teeb täiesti uut ja põnevat graafilise kujundamise ringi, kuhu ta ootab huvilisi alates 5. klassist ja sinna on veel ruumi! Tund toimub Jakobi 41 arvutiklassis E 15.30-16.15.
 • Õde Milada ootab jälle kõiki tantsuhuvilisi 1.-4. klassi tüdrukuid oma tantsuringi, mis toimub neljapäeviti kell 14.35-15.20 matisaalis. See ring on tasuta ning sinna registreeruma ei pea.
 • Põnev uuendus on ka see, et kunsti- ja loovusringi hakkab tegema meie oma kooli vilistlane Liina Triin Kolk ning sinna ootab ta igas vanuses kunstihuvilisi!
 • Samuti ootame veel huvilisi populaarsesse õp Ly Linamaa näputöö- ja meisterdamisringi.
 • Taas on avatud ka tasuta varajase saksa keele ring, see on esmaspäeviti (al 13.09) kl 13.45-14.30, sinna on veel paar vaba kohta!

Nooremate keraamika ja malering on juba täis, saate lapsed igaks juhuks ankeedis nende ringide järjekorda registreerida, kui vaba koht peaks vabanema, anname e-mailiga teada.


Täpsem info ringide kohta ankeedis, ootame kõiki registreeruma!


kultuurikoda@katoliku.edu.ee
5066135
Juhataja Marion Strandberg.