Nädalakiri 16. mai 2022

Nädala mõte on pühendatud rahvusvahelisele muuseumipäevale (18.05):

Õnnitleme sünnipäevalapsi:

17.05 Mai Pallon

19.05 Aili Jaaniso

Õnnitleme:

14. mail võistlesid Tartu Katoliku Hariduskeskuse 1. - 3. klassi tüdrukud ja poisid Pallilahingu turniiril, mis toimus Lõunakeskuses. Meie kool pani välja kaks tüdrukute võistkonda ja ühe poiste võistkonna.

Tüdrukute I võistkond ja poiste võistkond saavutasid I koha.

Kooli esindasid:

1.b klassist Ester Moosel, Lisanna Raudsepp, Nette Kais ja Doris Jõesaar

2.b klassist Sonja Hango ja Chloe Marleen Kiisk

3.a klassist Dominik Jõesaar, Uku Kristen Kais, Rihard Voltri, Laurell Lepp, Ursula Rosentau ja Hanna Liisa Lille

3.b klassist Roberta Aibast, Robert August Bender, Roosi Harjo, Jete Miia Hunt, Karoliina Ingver, Oskar Aleksander Klaos, Hugo Metsaots, Paul Olbrei, Doris Parts, Jette Johanna Kaljujärv, Stephan William Petersen ja Konrad Kool

Suur tänu õpetaja Annele ja õpetaja Laurale, et olite toeks lastele pikal ja põneval võistluspäeval.

4.b ja lasteaia saksa keele rühma lapsi saksakeelse lauluvõistluse Lautstark lõppkontserdile pääsemise puhul. Õpilasi juhendas õpetaja Heidi Rajamäe-Volmer.

8.b klassi õpilast Anastassia Kuznetsovat, kes saavutas üleriigilisel saksa keele luulevõistlusel põhikooli arvestuses 1. koha. Juhendas õp Maive Meister.

10. klassi õpilasi, kes saavutasid 9. mail Euroopa päeva raames korraldatud üritusel kõrgeima

grilltikutorni ehitamisel 1. koha: Karoliine Nõmmik, Theodor Mähar, Mark Johan Järg, Robert Kask ja Karl August Menson.

6.b klassi õpilasi, kes osalesid üleriigilisel õppevideote e-võistlusel "Ich trage bei" ja saavutasid kuni 6. klasside arvestuses vastavalt 1. ja 2. koha: Reesi Reppo ja Maarja Raju, Otto Conrad Kippasto ja Jakob Mähar. Juhendas õp Maive Meister.

Täname:

Õpilasi, kes osalesid KIMMil: Karoliine Nõmmik, Theodor Mähar, Barbara Põldmaa ja Eke-Tõnis Meriste. Juhendas õp Mai Pallon.

6.b klassi õpilasi, kes osalesid Tartu linna 6. klasside ajaloo mälumängul, kus nad said 6. koha: Otto Conrad Kippasto, Maarja Raju, Pärja Olbrei ja Jakob Mähar. Juhendas õp Aleksandra Sooniste.

6.a klassi õpilasi, kes osalesid Tartu linna 6. klasside ajaloo mälumängul: Joonatan Mäekala, Jeremi Mäekala, Markus Mõttus, Karl-Mattias Juhkam. Juhenas õp Madis Grossberg.

Üritused:

16.05 külastab 7.b Spordimuuseumi.

16.05 vaatleb 11. klass inimeseõpetuse raames kohtuistungit Tartu Maakohtus.

17.05 kohtuvad 1.-9. klassid tippsportlase Kristjan Kaisiga.

17.05 külastab 2.a Spordimuuseumi.

18.05 külastab 10. klassi saksa keele rühm Tartu kunstimuuseumis näitust "Lilly Walther. Piiritu".

18.05 külastab 7.a linnakodaniku muuseumi.

19.05 toimub 8. klassi matemaatika eksam.

19.05 toimub TKH kevadkontsert Tartu Jaani kirikus algusega kell 19.00.

20.05 toimub põhikoolis ja gümnaasiumis 3. ja 4. vahetunni ajal keelte kohvik.

Teated:

• Käesoleval nädalal testime esmaspäeviti kõiki õpilasi ja koolitöötajaid, kes ei ole COVID-haigust viimase kahe kuu jooksul läbi põdenud.
  • Kooli kõige ajakohasem tunniplaan asub aadressil: https://tkh.edupage.org/timetable/
  • Elektroonilise õpilaspileti taotlemine:

1. saatke pilt aadressile oppilet@katoliku.edu.ee
  2. saadetud e-kirja pealkirjaks on lapse eesnimi, perekonnanimi, isikukood
  3. fotod peavad olema jpg vormingus ning failinimega klass-eesnimi-perenimi-jpg (nt. 3b-ants-kaval.jpg)
  4. pildil peaks olema õpilase nägu selgelt näha ja taust ühevärviline (soovitavalt valge). Õpilane ei tohi kanda pildil päikeseprille, mütsi vms nägu varjavaid elemente.
    Õpilaspileti tegemise peale kulub kuni 2 nädalat (uue kooliaasta algul väljastatakse õpilaspiletid septembri kuu jooksul). Olemasolevaid õpilaspileteid pikendatakse sügise jooksul - info edaspidi.

Liivi Lõhmuse nimeline fond ootab annetusi õpilaste õppekäikudel osalemise toetuseks. Nii ettevõtted kui eraisikud saavad fondi toetada annetuste kaudu MTÜ Tartu Katoliku Hariduskeskuse kontole Swedbankis: EE972200221011376793.

Kantselei:

Kantselei (Jakobi 41, II korrus) on avatud E-R kell 8.00-16.00.

Sekretäriga saab ühendust võtta: telefon 55566363, e-post kool@katoliku.edu.ee.

Kultuurikoda:

Tähelepanu!

Ootame uusi huvilisi liituma KUNSTIRINGIGA, mis on nüüd UUEL AJAL - NELJAPÄEVITI 15.30-17.00 Agathe maja kunstiklassis (Jakobi 41). Juhendaja on meie kooli vilistlane Liina Triin Kolk.

Samuti ootame uusi liitujaid GRAAFILISE KUJUNDAMISE ringi, mida viib läbi meie kooli õpetaja Elis Mets! See toimub esmaspäeviti 15.30-17.00 Agathe maja arvutiklassis ning sinna on oodatud huvilised alates 5. klassist. Mõlema ringi kuumaks on 15 eurot. Võib minna ka tutvuma ning seejärel otsustada! Oma huvist palun teada anda kultuurikoda@katoliku.edu.ee

Info ringide kohta:

Juhataja Marion Stranberg