Treeningud

Sündmused

Orienteerumine

Peatreener: Vallo Vaher; vallo.vaher@katoliku.edu.ee; tel 5250653, orienteerumistreener (meistertreener) – 7. tase;

Treener: Triinu Rooni – 4. tase.

Orienteerumistreeningutele on oodatud õpilased alates 1. klassist. Uusi lapsi ootame orienteerumistreeningutele alates 30.08 Katoliku Spordimaja juures (kaasa õue treeningvarustus). Loomulikult võib liituda ka kõigil järgnevatel treeningutel läbi kogu aasta. Tulekust palume anda teada vallo.vaher@katoliku.edu.ee.

Tegevused/treeningu sisu: orienteerumisele vajalike oskuste arendamine. See ei tähenda, et ainult orienteerutakse (see ainult üks osa treeningutest). Eesmärk on mitmekülgne kehaline treening, kombineerituna orienteerumis(tehnika)harjutustega – pallimängud, matkad, jooksuharjutused, suusatamine (talvel), ÜKE jne. Lisaks treeninglaagrid ning erinevad klubilised tegevused. Osaleme orienteerumispäevakutel ning edasijõudnud ka nädalavahetustel võistlustel. Meie eesmärkideks on nii võistlussport kui ka lihtsalt orienteerumisharrastuse pakkumine.

Treeningute ajad:

1.-4. klass

E 15.30–17.00 – õues, algajad ja nooremad (1.-4. kl) – treenerid Triinu ja Vallo.

K 15.30–17.00 – õues, algajad ja nooremad (1.-4. kl) – treenerid Triinu ja Vallo.

N 16.00–17.30 – õues/saalis, kõik koos – treener Vallo.

Septembris ka T kell 16.00-17.30 nooremad oodatud treeningule.

Alates 5. klass

E 16.15–17.45 – õues, vanemad ja edasijõudnud – treener Vallo.

T 16.00–17.30 – septembris õues, oktoobrist spordisaalis.

K 16.15–17.45 – õues, vanemad ja edasijõudnud – treener Vallo.

N 16.00–17.30 – õues/saalis, kõik koos – treener Vallo.

R 15.30–17.30 – õues, kõik koos – treener Vallo. Reedesed treeningud alustavad peale võistlushooaja lõppu (novembrist).

Kui mõni noorem on sobilik osalema vanemate treeningul, siis anname eraldi teada.

Treeningtasu: 28 € kuus (september–juuni). Juulis ja augustis treeningtasu maksma ei pea. Kui ühest perest osaleb Katoliku SK treeningutel (orienteerumine ja võrkpall) 2 last, siis 20€ laps. Kui 3 last, siis 3. laps on tasuta (2 esimest 20 €).

Õppemaksu maksjal on õigus Spordikoolile tasutud õppemaks enda deklareeritavast tulust maha arvata vastavalt Tulumaksuseaduse § 26 järgi.

Võrkpall

Treener: Krista Kotselainen, krista.kotselainen@katoliku.edu.ee – ERK 6. tase

Treener: Grete Mai Orumaa, gretemai.orumaa@gmail.com – ERK 5. tase

Võrkpalli treeningutele on oodatud pallimängu huvilised lapsed. Treeningud toimuvad poistele ja tüdrukutele. Tüdrukutel on moodustatud 4 erinevat ja poistele üks treeninggrupp.

Võrkpallimängu õppimise alustamiseks on ideaalne aeg 1.–5.klass. Muidugi on oodatud ka hakkajad vanemad sportlikud noored! Uusi lapsi ootame võrkpallitreeningutele alates 25.08.2021.

Treeningutel õpime selgeks võrkpallimängu põhitõed ja saame eluks vajalikke kogemusi võistlusolukordades toime tulemiseks. Talve- ja suvelaagritega arendame laste iseseisvust. Kehaliste võimete, palli käsitlus oskuse ning võistkonnatöö arendamine on võrkpallitreeningu peamiseks ülesandeks.

Väiksed (1.-5.klass) poisid treenivad: E ja K kell 16.45–18.15 ja R kell 14.30–16.00 (treener Grete Mai).

Väiksed (1.-5.klass) tüdrukud treenivad: T, N ja R kell 14.30–16.00 (treener Krista).

Vanemad soovijad saavad info peatreenerilt (Krista Kotselainen). Treener otsustab, et kuhu gruppi keegi läheb.

Võrkpallitreeningute kuumaks on 28€. Juulis ja augustis treeningtasu maksma ei pea. Kui ühest perest osaleb Katoliku SK treeningutel (orienteerumine ja võrkpall) 2 last, siis 20€ laps. Kui 3 last, siis 3. laps on tasuta (2 esimest 20 €).

Spordiring

Treener: Krista Kotselainen, krista.kotselainen@katoliku.edu.ee

Rahvastepalli treeningutel õpime viskama ja püüdma palli. Saame teadmisi rahvastepalli mängu taktikast ja arendame füüsilisi võimeid, et tulevikus erinevatel spordialadel hästi läbi lüüa.

Treeningud toimuvad E ja K kell 14.30–15.15.

Rahvastepalli trenni kuumaks on 14€. Kui laps käib võrkpallitrennis ja tasub seal kuumaksu, siis ta eraldi rahvastepalli trenni eest maksu maksma ei pea.

Lasteaia spordiring

2021/2022 õppeaasta treeningute info tuleb septembri alguses.

TERESA rühm:

Spordiring (pallimängude suunitlusega) alates 2.09:

K ja R kell 16.00

Ringimaks: 1x nädalas 10€; 2x nädalas 15€. Õppemaksu tasumiseks saadetakse arve (MTÜ

Tartu Katoliku Spordiklubi).

Õpetaja:Helen Riisalu